Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ochotská už asi dlouho smutnit nebude. Vyrazila na tah, kde snad znovu zalovila v milionářských vodách?!

Míša si vyhodila z kopýtka… jak to s ní a Lukášem nakonec dopadne?
+ Dalších 25 fotografií
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská se vrhla do nočního víru velkoměsta. Vypadá to, že se Míše pomalu, ale jistě stýská po mužské společnosti, nebo?

Michaela Ochotská (32) momentálně prožívá velmi krušnou manželskou krizi s tenistou Lukášem Rosolem (31). Možná se právě i díky tomu v poslední době více než kdy dřív věnovala svému živému synkovi Andrému. Po mnoha měsících, kdy byla Míša v podstatě stále zavřená doma se synkem a se svými rodiči, si řekla, že je poustevnických večerů už moc.

“Horečka sobotní noci. Čas večeře, přátelé…,” svěřila se u večerní fotky Míša.

Na noční tah se tahle sexy blondýnka patřičně vytunila, a vypadala velmi spokojeně. Rozhodně je to kus ženské, za kterou se nejeden muž otočí. Určitě neměla o pozornost mužů nouzi, navíc je v situaci, kdy ji skoro každý vnímá jako nezadanou dámu.

Manželská krize s jejím manželem Lukášem Rosolem se stále nevyvíjí moc dobře. Dokonce se proslýchá, že Lukáš zakoupil byt kousek od pražské Štvanice, kam chodí trénovat, a že se zřejmě chce i vily, kde žil s Míšou a synkem, zbavit. A aby se Míša nedostala k jeho dalšímu majetku, je nový byt napsán na bratra Lukáše. Na rodinné plány a idylku do budoucna to moc dobře nevypadá…

Mohlo by vás zajímat

Další články