Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

OCHOTSKÁ NA TOTÁLNÍM DNĚ: O milence dlouho netušila, nevěru Rosola zjistila až z novin!

Milostný trojúhelník.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Pěkně se nám to zamotává. Michaela Ochotská absolutně neměla ponětí o tom, že jí Lukáš Rosol zahýbá. Dlouho se mu dařilo zatloukat, ovšem vše se provalilo díky novinám a internetu!

Vypadá to, že celá pravda o rozchodu Lukáše Rosola (31) a Michaely Ochotské (32) byla trochu jiná, než ji prezentoval sám český tenista. Podle informací Blesku se totiž bývalá novácká moderátorka měla o jeho milence dozvědět až z novin!

Vše začalo dohodou o pauze, kterou si vyžádal sám Lukáš, aby měl více prostoru pro tenis. Míša odjedla do Nupan k rodičům i se synem, ovšem netušila, že se jí manžel tak dlouho neozve.

„Už tehdy byla Míša překvapená, když se jí Lukáš čtrnáct dnů vůbec neozval. Ale brala to tak, že prostě potřebuje na nějaký čas prostor, vše se zase srovná, trochu se pročistí vzduch a budou zase milující rodina,“ svěřila se Blesku blízká kamarádka Ochotské.

Pak ale přišel šok. V prosinci byl Rosol přistižen se svou milenkou a právě v této době došlo k prozření u Ochotské. „Jednoho dne Míša otevřela noviny a viděla, že chodí po Praze s její bývalou trenérkou Anetou Znamenáčkovou, se kterou cvičila v těhotenství. Ani netušila, že se znají!“

To ale pořád není vše! Aneta Znamenáčková má dokonce disponovat i klíči od Rosolova domu. Ano, od toho, kde ještě donedávna vychovávali společně syna Andrého.

Jak na tohle Míša zareaguje? Cítí ještě něco k Rosolovi nebo se mu začne mstít? Každopádně to vypadá, že Ochotskou tak trochu dostihla karma aneb “boží mlýny melou pomalu, ale jistě”…

Související články

Další články