Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ochlazení a déšť! Přes týden žádné vedro nečekejte

Léto už končí? Žádných tropů se tento týden nedočkáme.
Půlka srpna a teploty připomínají spíše teplejší podzim. Následující týden se teploty vyšplhají maximálně na 31 stupňů, a to pouze ojediněle. Po většinu týdne má být spíše oblačno s občasnými přeháňkami a ojediněle i bouřkami. Opravdu už léto končí?

Následující týden nebude žádným způsobem připomínat letní dny. V kalendáři můžeme vidět datum z půli srpna, ale počasí nám tento týden moc příležitostí k letním radovánkám nenadělí.

V pondělí by se od rána mělo postupně vyjasňovat. Přes den převážně polojasno. Nejvyšší denní teploty by se měly pohybovat mezi 22 až 26 °C. V úterý nás nečeká žádná velká změna. Teploty max. 29 °C. K večeru by měla přibývat oblačnost. Středa by na tom měla být o něco hůř. Od západu postupné přibývání oblačnosti s nejvyššími teplotami kolem 25 °C. Na Moravě a ve Slezsku bude o něco tepleji – 27 až 31 °C.

V druhé polovině týdne se bude počasí o něco zhoršovat. Ve čtvrtek oblačno až polojasno, nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, na Moravě a Slezsku 27 až 31 °C. V pátek má být oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo bouřky. Teploty se budou pohybovat kolem 23 °C.

Na víkend je hlášena velká oblačnost, déšť a místy i bouřky. Teploty maximálně 22 °C, postupně by měly dosáhnout až na 25 °C.

Související články

Další články