Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

OČEKÁVÁNÝ ROZCHOD JE NA SVĚTĚ: Karolína Plíšková je sama. Kdo se jí nyní ujme?

Karolína je sama.
+ Dalších 14 fotografií
Nejspíše to byla jen otázka času, kdy tohle přijde. Vztah Karolíny Plíškové s trenérem Jiřím Vaňkem asi už nefungoval tak, jak si oba představovali, a proto došlo k rozdělení. Kdo se nadějné tenistky ujme nyní?

Oba nejspíše měli jiné představy o budoucnosti jejich spolupráce. Karolína Plíšková (24) už nebude v následující sezóně na turnajích vedena koučem Jiřím Vaňkem (38). Momentálně je dokonce bez kouče, a než najde nového, tak by jí měl pomáhat její přítel Michal Hrdlička (27).

Plíšková hrála pod Vaňkem od předloňského Wimbledonu. Pod jeho vedením se dostala k pěti turnajovým trofejím a osmkrát postoupila do finále. Letos si také zahrála poprvé o titul na grandslamovém turnaji, konkrétně na US Open, a též postoupila na výběrový Turnaj mistryň.

Vaněk dotrénoval po úspěšném fedcupovém finále ve Štrasburku, kde Plíšková zaznamenala dva body a pomohla velkou měrou k třetímu triumfu českých tenistek v nejslavnější týmové soutěži v řadě.

Uvidíme, jaký trenér se jí nyní ujme. Je jasné, že po sérii úspěchů bude mít nabídek opravdu hodně. Doufejme jen, že svým koučem nejmenuje přítele Michala, to by totiž nejspíše znamenalo předčasný konec její kariéry…

Mohlo by vás zajímat

Další články