Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Očekávaný koncert Michal David 60: Zahraje Pomeje, moderovat bude Mareš a zazní hit YMCA

Během pandemie mu velmu chyběl kontakt s lidmi.
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
Koncert

Zpěvák a hudební producent Michal David oslavil v roce 2020 své životní jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v největší koncertní hale v České republice, v O2 areně. Původní termín konání byl plánován na červen 2020, nakonec se však uskuteční ve dnech 28. a 29. června 2022.

„Jsem přesvědčen, že platí pořekadlo – Kdo si počká, ten se dočká - a já udělám maximum pro to, abych fanouškům vynahradil tuto velmi dlouhou čekací dobu,“ prozradil zpěvák Michal David v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Michal David tak zpětně konečně oslaví nejen své kulaté narozeniny, ale také zároveň 42 let působení na české hudební scéně. „I když to bude s více než dvouletým posunem, bude to jedna velká party, jak je již u mě v O2 areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010 na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i tento rok se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity. Také jsem před nedávnem vydal nové CD s názvem Michal David FUNKY. Písně v novém kabátu z tohoto CD uslyší moji fanoušci i v O2 areně,” slibuje Michal David.

Přijedou hvězdní hosté

Fanoušci se tak mohou těšit především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka a hitmakera. Michal David si však k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2 areně pořádně rozjedou. Hlavním hostem bude světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále do O2 areny zavítá česko-italská skupina DaMiChi s Chiarou Grilli a Davidem Mattiolim. Fanoušci se také mohou těšit na zpěvačku Lucii Vondráčkovou. Čeká vás i pár překvapení, která jsou ovšem utajena. To uvidíte až na samotném koncertě. Celý koncert bude moderovat Leoš Mareš. Ještě PŘED začátkem hlavního koncertu se na pódiu objeví DJ Andrea Pomeje, která diváky "rozehřeje" svou DJ show.

Doprovodí ho kapela Kvatro

Michala Davida doprovodí již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou fanoušci mohli vidět v posledních třech letech na všech jeho koncertech v rámci Open Air Tour a Tour Zas bude OK.

Kapelu KVATRO jsem angažoval před čtyřmi lety na mé první Open Air Tour jako mou novou doprovodnou skupinu. I když se již se mnou tato kapela v O2 areně představila předloni na Českém mejdanu s Impulsem, kde jsme společně zahráli můj Megamix největších hitů, nebyl to můj sólový koncert. Takže až nyní ji fanoušci v O2 areně uvidí a uslyší poprvé pořádně. Kapela Kvatro doprovodí na tomto koncertě všechny mé avizované hosty včetně Village People z USA,“ stojí v přiložené zprávě.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy