Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Obyvatele Chýně pobouřili popeláři, tříděný odpad sesypali do jednoho vozu: Video

Obyvatele obce nedaleko Prahy naštvalo chování popelářů. Jedna z místních natočila na video moment, kdy popeláři vyváželi odpad a ten tříděný jednoduše vysypali do jednoho vozu. Plasty se tak ocitly na stejné hromadě s papírem.

V obci Chýně ve Středočeském kraji jedna z obyvatelek zaznamenala na video něco, co pobouřilo mnoho lidí. Ti, kteří se poctivě snaží třídit odpad, nevěřili vlastním očím.

Popeláři vyváželi popelnice a vytříděný odpad smíchali do jednoho vozu. Vůbec jim nebylo hanba sesypat papír a plast dohromady. Není divu, že to mnohé pobouřilo. V komentářích se ozývalo, že toto není poprvé, kdy vidí něco podobného.

Firma Rumpold, která za vývoz odpovídá, se však pod příspěvkem bránila. „Dle vyjádření oprávněného zástupce provozovny, pod kterou tato posádka spadá, vznikla celá tato situace tak, že při posledním svozu opomněla posádka vyvézt nádobu. Z důvodu efektivity lidských zdrojů, ekonomiky a koneckonců i ekologie vyhodnotila posádka svozového vozu jako nejefektivnějším řešením vysypat onu zapomenutou nádobu k jiné, aktuálně svážené komoditě. Veškeré separované odpady svážené naší společností končí na našich dotřiďovacích linkách,“ napsala společnost pod videem.

Doufejme tedy, že společnost nakonec skutečně odpad dotřídila na svých linkách. Všechno, co potřebujete znát o třídění odpadu, se dozvíte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články