Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obyvatelé i starosta Bruntálu se nestačí divit: Je to koště, říkají o ošklivém vánočním stromu

Zdroj: facebook
"chlouba"
Loni skončilo na prvním místě v žebříčku nejošklivějšího vánočního stromu město Tábor, letos toto prvenství získal Bruntál. Po tom, co se objevily fotografie podivného vánočního stromu na Facebooku, lidé se nestačili divit a k nehezkému smrku se spoustu z nich patřičně vyjádřilo.

Vánoční strom by měl být pro každé město chlouba. To však neplatí pro město Bruntál. Tam se na náměstí Míru objevilo místo krásného rovného jehličnanu podivné křivé „koště“, kterému nepomůžou ani žárovičky.

Podivnému výběru vánočního stromu se nestačí divit ani starosta města Petr Rys. Ten se k situaci se stromem vyjádřil serveru Tn.cz. „Sám po tom pátrám, jak se to stalo. Strom jsem nevybíral a rád bych zjistil, kde se stal problém. Dnes jsme kvůli tomu jednali.“ řekl.

Lidé na sociální síti nazývají strom koštětem a shodují se na tom, že horší strom už nemohl být vybrán. Zůstane v Bruntále tento „skvost“ až do Vánoc, nebo ho starosta nahradí lepším kusem? To ukáží příští dny.

Související články

Další články