Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Obvinění z incestu: Trans youtuberka (39) měla znásilňovat svou matku (79) trpící demencí

Internetová celebrita Chris Chan byla zatčena poté, co měla znásilňovat svou matku.
Zdroj: Policie Greene County
Incest

Velmi zneklidňující případ musí řešit policie v americkém státě Virginie. Trans hvězda sociálních sítí Chris Chan čelí obvinění z incestu, kterého se měla dopustit na své vlastní matce. V telefonních nahrávkách se navíc k tomuto činu měla přiznat, jak o tom informoval web New York Post.

Christine Weston Chandler vystupující pod jménem Chris Chan je známá internetová trans celebrita, která vytváří webové komiksové seriály. Na Instagramu měla kolem deseti tisíc sledujících, ale skandál, který se kolem ní objevil, všechno změnil.

Policie ji zatkla pro podezření z incestu poté, co se jí na konci července dostaly do rukou uniklé nahrávky telefonního hovoru. V něm se má Chris přiznávat k pravidelnému aktu se svou matkou, která trpí demencí. O nahrávkách informoval web New York Post.

Styk alespoň jednou za 3 dny

Policie trans celebritu vypátrala a zjistila, že se jedná právě o Christinu Weston Chandler. Policie v Greene County ji obvinila z incestu a držela ve věznici ve Virginii. V nahrávkách se měla přiznat, že styk provozuje s matkou alespoň jednou za tři dny. Podle ní bylo takové jednání v pořádku. V případě odsouzení jí hrozí až dvanáct let za mřížemi.

S matkou žila Chris sama od roku 2011 poté, co jí umřel otec. Sledující v minulosti několikrát okomentovali její vztah s vlastní matkou, který byl podle mnohých zvláštní. Chris svou matku totiž často nazývala „miláčku” nebo „zlato”.

Zvláštní statusy

Znaky, že něco není v pořádku, se přitom začaly objevovat už mnoho let zpátky. V roce 2016 měla podle webu Insider napsat na svůj Facebook status, že se jí zdálo o tom, jak má pohlavní styk se svou matkou.

Případ je zvlášť v Americe velmi sledovaný a podle neoficiálních zdrojů se má momentálně matka zatčené Chris nacházet v nemocnici, kde o ni pečují příslušní odborníci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy