Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

OBVINĚNÍ KAZMY Z PODVODU! Jeho nachytávku na Mareše provází spousta podivností

+ Dalších 29 fotografií
Část lidí Kazmu (33) znovu bezmezně obdivuje, a to přes to, že ho ještě v dubnu nenáviděli. A to jen kvůli tomu, jak se v nejnovějším díle One Man Show pokusil vysvětlit fingování nehody na Leoše Mareše (42). Od počátku prý vůbec nechtěl získat moderátorovo auto za osm milionů, šlo mu podle něj spíš o kampaň upozorňující na to, jak jen jeden z deseti řidičů zastaví u havárie. Dá se mu ale věřit? Některé náznaky ukazují, že možná ne.

Jako pokaždé i tentokrát Kazma vyvolává vášně. Přes obdivné pochvaly po bezbřehou nenávist. Mnozí mu prostě nikdy nezapomenou, že někoho uvedl v omyl a nachytal ho falešnou a hrůzně působící nehodou.

Manipulace s diváky?

Jenže i když ve videu tvrdí, jak od počátku šlo o něco jiného, než jak to v dubnu vypadalo, některé věci naznačují, že si příběh mohl vymýšlet až zpětně. Tak třeba webová adresa 1z10.cz, kterou založil ke kampani o nehodách, byla zaregistrovaná až 9. května.

K samotné nachytávce Mareše přitom došlo už 23. dubna. Poté se Kazma snažil s Leošem domluvit na předání auta, o které hodně usiloval, jenže mu to nevyšlo. Rozhlasový moderátor na jeho hru nepřistoupil a začal se bránit na svém Instagramu tak, že se veřejné mínění obrátilo ve všem proti Kazmovi.

Co se času týče, nesedí ještě energetický nápoj položený na stole, který šel do prodeje až dva měsíce poté. Je ale možné, že štáb v rámci spolupráce balík plechovek obdržel předem.

Co se nejspíš opravdu dělo?

Pojďme si představit, co se pak mohlo dít. Kamil Bartošek byl z odmítnutí kolegy z branže celý jurodivý, rozbilo mu to celý pracně připravený koncept a plán, že si auto od Leoše převezme v O2 aréně na jeho koncertě. Dá se čekat, že v té chvíli už horečně uvažoval, jak celý zkrachovalý projekt zachránit. Pak přišel nápad s jakousi bezpečnostní kampaní a poté až registrace domény. Ta se totiž u profíků, a tím i Kazma bezesporu je, registruje okamžitě, co nápad vznikne. Ne až někdy později, hrozí její ukradení.

Dotáčky měsíce poté

Na další nesrovnalost upozornil profil TMBKOfficial známého grafika.

„Super, opět to byla kvalitní práce, která nemá v ČR obdoby, akorát bych příště na ty dotáčky zakryl to Kazmovo zranění z elektrického longboardu, na kterém začal jezdit až po té fingované autonehodě, jinak respekt,“ napsal k fotce z Kazmova videa. Jde o scény, ve kterých má Kazma s týmem plánovat celou akci před plánováním nehody. Kamil už byl v minulosti víckrát v podezření, že dotáčky používá (dokonce jednou i usvědčen), aby zapasoval svou verzi příběhu do reality. Tu má pak vlastně tvořit jinou.

Většině diváků to ale nevadí a přijímají tuhle hru na pravdu jako neskutečnou zábavu, i kdyby vše bylo úplně vycucané z prstu a jeho nachytávky neměly se skutečností vůbec nic společného!

Mohlo by vás zajímat

Další články