Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Obtloustlá Selena rozvlnila boky: Takto utíkala před svým odrazem v zrcadle!

+ Dalších 56 fotografií
Selena Gomez (25) se vždycky pyšnila ukázkovou postavou. Poslední dobou ale poněkud zmohutněla a nevypadá zrovna nejlépe. Poté, co se objevila na slavnostní akci MetGala se zděsila, jak vypadá. Své tukové prstence rozvlnila a raději pelášila z večírku pryč!

Od dob, kdy zpěvačka ukazovala své tělíčko v kraťoučkých sukýnkách, uběhla nějaká doba. Z bolestivého rozchodu s populárním lamačem srdcí Justinem Bieberem (24) se stále nemůže dostat. Psychické problémy dostaly půvabnou dívku na samé dno a dnes je z ní smutná tlusťoška. Je na ni opravdu nelichotivý pohled.

Selena Gomez se po dlouhé době ukázala na veřejnosti, raději však měla zůstat doma, udělala by lépe. Hlavně tedy pro sebe! Nasoukala se totiž do otřesných šatů, které jen zdůrazňovaly její nakynulou postavu.

Od té doby, co nabrala kila navíc, která se nehezky podepisují i na jejím obličeji, na ni vůbec není pěkný pohled. Poté, co se sama viděla v zrcadle, se dala na zděšený úprk. Selena zkrátka zase neměla svůj den.

Na sociální síti zveřejnila video svého útěku s komentářem: „Já, když jsem se viděla na MetGala“. Je tedy vidět, že nejenom fanoušci jsou smutní z jejího vzhledu, ale ani zpěvačka sama se sebou není vůbec spokojená. Seleno, držíme palce, ať se zase brzy dostaneš do své původní formy! Možná by to chtělo nejdříve vyhledat psychologa.

Mohlo by vás zajímat

Další články