Od dob, kdy zpěvačka ukazovala své tělíčko v kraťoučkých sukýnkách, uběhla nějaká doba. Z bolestivého rozchodu s populárním lamačem srdcí Justinem Bieberem (24) se stále nemůže dostat. Psychické problémy dostaly půvabnou dívku na samé dno a dnes je z ní smutná tlusťoška. Je na ni opravdu nelichotivý pohled.

Selena Gomez se po dlouhé době ukázala na veřejnosti, raději však měla zůstat doma, udělala by lépe. Hlavně tedy pro sebe! Nasoukala se totiž do otřesných šatů, které jen zdůrazňovaly její nakynulou postavu.

Od té doby, co nabrala kila navíc, která se nehezky podepisují i na jejím obličeji, na ni vůbec není pěkný pohled. Poté, co se sama viděla v zrcadle, se dala na zděšený úprk. Selena zkrátka zase neměla svůj den.

Na sociální síti zveřejnila video svého útěku s komentářem: „Já, když jsem se viděla na MetGala“. Je tedy vidět, že nejenom fanoušci jsou smutní z jejího vzhledu, ale ani zpěvačka sama se sebou není vůbec spokojená. Seleno, držíme palce, ať se zase brzy dostaneš do své původní formy! Možná by to chtělo nejdříve vyhledat psychologa.