Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Obtloustlá Selena Gomez to zase přepískla: Vypadala jako těhotná labuť

Zdroj: profimedia
+ Dalších 54 fotografií
Selena Gomez (25) byla vždycky pohledná slečna. Od doby, kdy se však rozešla se slavným kolegou, její krása upadá. Utápí se v psychických problémech a na svůj vzhled doslova kašle! Na poslední společenské akci se zase předvedla v příšerném ohozu! Připomínala tlustou machnu v zácloně, která zrovna vyběhla z psychiatrie.

Fanoušci zpěvačky toho musí mít za poslední dobu už příliš. Selena Gomez se utápí v depresích a je to na ní pořádně vidět. Její vzhled a celková postava jsou v tak žalostném stavu, že ani pompézní slavnost a drahé šaty nepomohly. Vypadala jako obtloustlá labuť!

Bývalka slavného zpěváka Justina Biebera se doteď srovnává s rozchodem. Dříve to byla naprostá diva pódií, nyní vzbuzuje spíše smutek. Je na ni opravdu žalostný pohled. Od té doby, kdy dostala kopačky, přibrala pěkných pár kil navíc, které se podepisují i na jejím obličeji. A to bývala taková krásná panenka!

V pondělí večer se nasoukala do světlých šatů, které připomínaly záclonu. Ani výrazná výšivka na dekoltu k jejímu vzhledu nepřispěla. Velká prsa měla tak dole, že vypadala jako po několika porodech. Zpěvačka tak ve svých 25 letech vypadala nevkusně a hrůzostrašně!

Dokonce ani vizážisté jí nepomohli. Svá naducaná líčka tak více zvýraznila a třpytivé oční stíny byly jen otřesnou tečkou na jejím převleku. Seleno, kdy už najdeš zase sama sebe?!

Související články

Další články