Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Obšlehla ji do posledního detailu: Meghan si stejně jako Kate kryje bříško psaníčkem!

Meghan už kopíruje styl vévodkyně Kate.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 57 fotografií
Když se Kate Middleton (36) stala členkou královské rodiny, stejně jako Meghan Markle (36) nepocházela ze šlechtického rodu. Za ty roky ale nasbírala dostatek zkušeností a už je s ní spokojená dokonce i perfekcionistka královna Alžběta (92). Není se proto čemu divit, že se Meghan učí právě od své švagrové, která to měla před lety podobné.

Ačkoliv svatbě předcházelo několik měsíců příprav na královský protokol, stejně se toho má Meghan Markle ještě hodně co učit. Vévodkyni ze Sussexu čekala pouhé tři dny po svatbě první oficiální událost, a sice narozeninová oslava prince Charlese (70), již zvládla na výbornou.

Pryč jsou ty časy, kdy se Meghan nebála obléknout se nespoutaně a ve společnosti se pořádně odvázat. Po boku prince Harryho (33), ze kterého po sobotní veselce viditelně spadly všechny starosti, už působila vznešeným dojmem.

Vždyť se také má od koho učit. Když si vévodkyně Kate před osmi lety vzala prince Williama (36), byla na tom stejně jako Meghan. Obyčejná holka bez modré krve se všechno musela naučit za pochodu.

Bystrému oku jistě neušlo, že Meghan už stačila okopírovat některá gesta Kate. Třeba psaníčkem na bříšku trojnásobná maminka proslula. A jelikož Meghan dobře ví, že zraky všech se nyní budou upínat právě k těmto partiím, jelikož první potomek s Harrym teď bude tématem číslo jedna, nemohla udělat lépe.

Související články

Další články