Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Obrovský žal olympioničky Samkové: Zemřel jí milovaný táta! Eva poslala dojemný vzkaz

Obrovský žal olympioničky Samkové: Zemřel jí milovaný táta! Eva poslala dojemný vzkaz
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Životní tragédie zasáhla naši olympijskou vítězku Evu Samkovou (24). Před nedávnem Evě totiž zemřel její milovaný tatínek. Dlouhou dobu bojoval s nádorem na mozku, ale bohužel prohrál. Šampionka se snaží nést ztrátu svého otce statečně a na sociálních sítích mu poslala dojemný vzkaz.

S Evou Samkovou se osud opravdu nepáře. Na jedné straně slaví obrovské úspěchy a na straně druhé oplakává ztrátu milovaného tatínka, který prohrál boj se zákeřnou rakovinou. Právě dnes se olympioničce podařilo vybojovat na závodě Světového poháru v tureckém Erzurumu první místo.

Eva po vítězství věnovala svému zesnulému otci Romanu Samkovi na sociálních sítích velmi dojemný vzkaz.

"Život mi píše různé příběhy a zkouší moji odolnost. Byl to právě táta, který mě spolu s mojí mámou učil bojovat, nevzdávat se a věřit, že cesta, kterou jsem si vybrala, je správná. Dnes jsem vyhrála pro něj. Porazit smutek a poprat se o své místo je přesně to, co by si přál a byl by na mě pyšný."

Šampionku čeká za zhruba měsíc olympiáda, na které se bude snažit obhájit zlatou medaili. K tomu potřebuje hodně sil a také být v pořádku hlavně po psychické stránce. Otci našli nádor na mozku v době, kdy bylo Evě devět let.

Prognózy nebyly dobré, ale i přesto bojoval ze všech sil, aby viděl svou dceru vyrůstat. Bojoval do posledních sil a na Evu může být právem pyšný. Určitě jí bude fandit tam seshora.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy