Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Obrovský úspěch ve StarDance vykoupený neskutečnou dřinou: Tomicová na pokraji sil

+ Dalších 23 fotografií
Pavla Tomicová (56) je jednoznačnou favoritkou oblíbené taneční soutěže StarDance. Jakmile tenhle uragán nastoupí na taneční parket, tak ožije kompletně celé publikum. Kromě diváků Tomicovou miluje také porota, od které dostává jednu desítku za druhou. Velký úspěch ve StarDance je ale vykoupený pořádnou dřinou a následnou únavou. Fotografové zachytili Tomicovou na zkoušce a vypadala, že je na pokraji sil. Nic by se nemělo přehánět.

Máme za sebou třetí taneční večer divácky oblíbené show StarDance V minulém díle jsme se museli rozloučit s rozkošnou Monikou Bagárovou Tentokrát nás čekalo další překvapení, vypadla Daniela Šinkorová (45), která první večer zatancovala ze všech nejlépe.

Na téhle soutěži je jasně vidět, že nikdy nemůžete vědět, kdo skončí. Nicméně největším tahounem a favoritem soutěže je Pavla Tomicová, které někteří lidé na sociálních sítích přezdívají uragán. Pokaždé, když se objeví na tanečním parketu, tak ožijí nejenom diváci u televizních obrazovek, ale i celé publikum.

Pavla Tomicová jasně dokazuje, že si s pár kily navíc dokážete oslnit úplně všechny. Není ale všechno tak, jak vypadá. Na pódiu to sice Tomicová se svým tanečníkem pořádně rozjíždí, ale za velkým úspěchem je pořádná dřina, která si vybírá svoji daň.

Fotografové nachytali Tomicovou, jak odpočívá během zkoušky a vypadala, že je opravdu na pokraji sil. Herečce dávají tréninky zabrat. Chce zářit a být nejlepší, což je chvályhodné, ale nic by se nemělo přehánět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy