Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Obrovský úspěch Hany Mašlíkové! V bikini fitness slaví zlato a bronz

Hana Mašlíková: V bikini fitness slaví zlato a bronz
Zdroj: se svolením Hana Mašlíková
+ Dalších 10 fotografií
úspěch

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se po několikaměsíční přípravě postavila na prkna soutěže v bikini fitness a bodovala hned dvakrát! Slavila zlato a bronz, o čemž informovala ve stories na svém Instagramu. Její manžel André Reinders jí ještě těsně před začátkem akce poslal na svém Instagramu povzbudivé vzkazy, které Haně evidentně pomohly.

Hana Mašlíková se zúčastnila soutěže Mr. Universe 2022 a výzvu, kterou si nadělila ke svým čtyřicátým narozeninám, splnila nad očekávání. V kategorii Beginners vyhrála a mohla se tak hned přihlásit do další kategorie Tall Class, v níž vybojovala třetí místo. Ona sama zatím své vítězství a bronzovou medaili nekomentovala, nicméně na svém Instagramu sdílela nadšené reakce svých fanoušků a bylo vidět, že jí skvělé umístění udělalo obrovskou radost.

Hana Mašlíková: Sen se jí splnil

Splnila si tak sen, na který dřela dlouhé měsíce a provázely ji drastické změny jídelníčku, kvůli kterým musela odložit i oslavy svého jubilea. "Celou rodinu jsem předem prosila, abychom dělali, že ty narozeniny nejsou, že je oslavíme týden nato. Rodina to naprosto respektovala, manžel mi teda koupil kytici a první dárečky jsem dostala. Popřáli mi, ale nedělali jsme z toho vědu. Moje mysl je teď soustředěná na jeden den, byly to pro mě nejvíce ignorované narozeniny z mé strany," řekla Hana Mašlíková redakci eXtra.cz před soutěží.

Obrovskou oporou jí byl v soutěži manžel André Reinders. “Rozumí tomu, i tomu hubnutí, oni taky často hubnou do toho zápasu. Takže mě chápe, chápe i ty nálady, které v té dietě jsou. To je výhoda velká,” prozradila nedávno v Show Jana Krause. Bývalý český zápasník a uznávaný trenér MMA však Hanu mohutně podporuje, o čemž svědčí i vzkaz, který umístil ve stories na svém Instagramu. "Poslední chvíle před soutěží. Vím, že budeš zářit, lásko,“ napsal těsně před zápasem nad snímek svojí ženy ve fialových šatech.

Reinders pak na svém Instagramu ukázal i část soutěže, kterou jeho manželka ovládla. Z obrovského úspěchu měla Hana Mašlíková pochopitelně velkou radost.


Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy