Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Asia Express Extrémní proměny

Obrovský úspěch čtrnáctiletého Maxe. Jako první Čech se probojoval do finále The Voice Kids

Čtrnáctiletý Max Behenský.
Zdroj: The Voice Kids
Předchozí Další
ÚSPĚCH

Max Behenský se umístil ve finále německé pěvecké soutěže The Voice Kids. Čtrnáctiletý zpěvák se stal prvním Čechem v historii show, který se dostal tak daleko. Maminka mladého umělce Kristýna Behenská úspěch svého syna označila za zázrak, jak uvedl web Refresher.cz.

Mladý zpěvák Max Behenský, který pochází z Hrádku u Rokycan, slaví velký úspěch. V německé pěvecké soutěži The Voice Kids se probojoval až do finále. Stal se tak prvním Čechem, kterému se to povedlo.

Max Behenský zabodoval v The Voice Kids

Max se na pódiu pěvecké soutěže před několika týdny představil písní That's the Way It Is od Céline Dion a téměř ihned vzbudil u publika bouřlivé reakce. Mladý umělec svým talentem nadchl také porotu. Po krátkém váhání si nakonec za svého kouče zvolil německou zpěvačku Leonu, která neskrývala nadšení. V té době si však Max ani nepředstavoval, že se dostane až do finále. „Že se dostane tak daleko, jsme popravdě ani nedoufali,“ uvedla pro web Refresher.cz jeho maminka Kristýna Behenská.

Jedním z nejdojemnějších a největších momentů byl Maxův duel se zpěvákem Álvarem Solerem, který ocenila celá hala bouřlivým potleskem ve stoje. Ovace byly tak silné, že v ten moment bylo jasné, že se mladý zpěvák probojuje až do úplného konce. Max si na velkolepé finále vybral píseň Run To You. „Je to velký milník a splněný sen,“ uvedl Max před závěrečným večerem, který se konal v pátek 3. dubna. Jeho maminka Kristýna dodala: „Je to zázrak. Max si vysnil alespoň Blind auditioni,“ sdělila nadšeně.

Doporučené video: Rozhovor s Palo Haberou.

Ve finále mladý zpěvák předvedl fantastický výkon, na výhru to však nestačilo. I přesto je to pro Maxe obrovský úspěch.„Max zářil s písní Run To You a dokázal, že se se svým talentem neztratí ani v Německu,“ okomentovala Maxovu účast jeho učitelka Kristýna Krčmová ze Základní umělecké školy Rokycany na Facebooku. „Soutěž nakonec vyhrála Irka Katelyn, ale i tak na Maxe můžeme být pyšní. Být ve finále téhle soutěže se zkrátka ještě nikomu z Čech nepovedlo,“ pogratulovala mu.

Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo

Související články

Další články

Nejnovější kauzy