Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obrovský úspěch české krásky: Paulína Pélyová VYHRÁLA SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ DÍVKU SVĚTA!

To je ale kus.
Zdroj: archiv
Konkurence krásných dívek byla opravdu velká, ovšem Paulína Pélyová ji dokázala pokořit. Krásná Češka ovládla Miss Super Talent World a dokázala tak světu, že právě v Čechách vyrůstají ty nejkrásnější dívky na světě!

Paulína Pélyová (25), vítězka Supermiss Media, si připsala další úspěch. Díky své neodolatelné kráse nenašla přemožitelku ve světové soutěži krásy Miss Super Talent World v Jižní Koreji. Tam ji čekala velká konkurence a rovných 29 soupeřek. Všechny ale zastínila a připsala si obrovský životní úspěch.

„Největší dík patří samozřejmě soutěži, bez které bych tu nemohla být,“ poděkovala Paulína po nedělním triumfu. Nyní má možnost pokusit se o něco podobného i další česká dívka. Poslední casting na Supermiss je totiž stále před námi. Uskuteční se 16. prosince od 15 hodin v pražském hotelu Hilton.

Každopádně je skvělé vědět, že se česká krása ve světě opět neztratila. Naše dívky v soutěžích krásy pravidelně dokáží bodovat. Vzpomeňme si například na Elite Model Look, kde české dívky triumfují již pravidelně…

Související články

Další články