Trendy
Zrádci 2025 Love Island 2025 Filip Turek Farma Vojty Kotka

Obrovský trapas Kristýny Leichtové: V AZ-kvízu si ani neškrtla. Projela na plné čáře

Karel Kovář a Kristýna Leichtová v Az-kvízu.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
porážka

V kultovním pořadu AZ-kvíz si po čase opět otestovali své znalosti zástupci celebrit. A i tentokrát se někteří ukázali v nepříliš lichotivém světle. V otázkách moderátora Aleše Zbořila tentokrát plavala herečka Kristýna Leichtová, kterou suverénně porazil youtuber Kovy.

Své znalosti si v populárním pořadu AZ-kvíz otestovali herečka Kristýna Leichtová a youtuber Karel Kovář alias Kovy. Na začátku vysílání si influencera dobíral moderátor Aleš Zbořil kvůli jeho parodii, kde imitoval právě jeho.

Kovy měl navrch

„Pokud to není zapomenuto, přijměte, Aleši, moji omluvu. Byl jsem mladý, nerozvážný a nyní už jsem dostal rozum a nikdy bych se takového činu nedopustil,“ řekl Kovy s ironií v hlase, načež moderátor jeho pokání přijal s tím, že není pomstychtivý.

Od počátku hry měl navrch Kovy, který věděl správnou odpověď na téměř všechny otázky. Naopak Leichtové se nedařilo. Nevěděla ani první otázku zaměřenou na českou tradici.

„Jak se nazývá český kulturní fenomén, který je možné vnímat například ve filmu Postřižiny nebo Osudy dobrého vojáka Švejka,“ tázal se moderátor a herečka vypadala naprosto zmateně.

Doporučené video: Rozhovor s Kristýnou Leichtovou:

Gilgameš jako influencer

„Nepochopila jsem otázku,“ hlesla, načež moderátor sdělil, že odpověď byla pivní kultura. Leichtová neuhodla ani název známé nahé seznamky Naked Attraction nebo jméno influencera, kterého proslavila účast v pořadu Ano, šéfe!: Kluk s kamením.

Zachránila ji až otázka na hlavní postavy legendárního komiksu Čtyřlístek, které dokázala z fleku vyjmenovat. Poté se jí povedlo nasbírat ještě další tři políčka. To ji však od porážky se suverénním Kovym nezachránilo.

Když pak youtuber správně uhádl slavný Epos o Gilgamešovi, neodpustila si Leichtová podivný komentář: „Proč tam jsou tyhleti influenceři...?“ Načež jí udivený Zbořil odvětil: „Gilgameš byl první influencer?“ Poslední otázku na jméno americké veřejnoprávní stanice věděl opět Kovy, který tak zpečetil svou výhru. „Já jsem to věděla,“ snažila se hvězda Comebacku už marně zachránit situaci.

Herečka není jediná, u které AZ-kvíz odhalil neznalost základních pojmů. Už dříve v pořadu pohořela kuchařka Chili Ta a velkou pozornost vzbudil takém díl s bratry Bendigovými.

Daniela Brzobohatá varuje před Zrádci. Zlomil ji kolaps nejcitlivějšího z věrných

Související články

Další články

Nejnovější kauzy