Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obrovský trapas Jasminy a Rytmuse: Video z jejich svatby je jedna velká reklama!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 137 fotografií
propagace
V květnu se konala velká svatba Jasminy Alagič Vrbovské (29) a Rytmuse (42). Na fotkách z oslav je jasně vidět, že jejich svatba opravdu nebyla levnou záležitostí. Novomanželé si spolu s hosty pochutnávali na luxusním jídle, popíjeli kvalitní víno a šampaňské a hosté si odnesli krásné dárky. Vypadá to, že hrdličky ale za svatbu nenechaly tolik peněz, kolik se mohlo zdát. Ve videu ze svatby, které vysílala Fashion TV, kde Jasmina pracuje jako moderátorka, se totiž ukázalo, že jejich den byl protkán jednou reklamou za druhou.

Po obrovské svatbě Jasminy Alagič a Rytmuse se lidé nemohli dočkat videa, které novomanželé slíbili. Šlo o takzvaný wedding guide, neboli svatební návod. Lidé ale čekali spíše video ze zákulisí zatím nejsledovanější svatby tohoto roku. Místo toho se dočkali jedné velké reklamy.

Začátek videa láká fanoušky tohoto párečku záběry ze svatby. Kdo se nechal zmást a na video se skutečně podíval, zjistil, že jde jen o hodinovou reklamu. Místo skutečného zákulisí svatby tak diváci viděli Jasminu a Rytmuse propagovat obchody a služby těch, kteří se na jejich svatbě alespoň trochu podíleli.

V hodinovém videu by se našlo celkově zhruba 5 minut ze skutečné svatby a jejího pozadí. Zbytek byl jen jednou velkou propagací. Fanoušci se nyní na Jasminu a Rytmuse zlobí a pod video přidávají nechápavé komentáře, ve kterých tvrdí, že se novomanželé zaprodali. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články