Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obrovský trapas Jakuba Prachaře: V komedii LOVEní předvádí nejhorší zpěv v dějinách

+ Dalších 20 fotografií
lovení
V nové romantické komedii LOVEní jde především o seznamování a hledání té pravé lásky. V jedné ze scén se Jakub Prachař rozhodne svádět hlavní hrdinku v podání Ester Geislerové zpěvem.

V reálu zkušenému muzikantovi ale scénář předepisuje neumětelský a falešný zpěv a Jakub Prachař si tuhle svoji scénu náležitě užil. Legendární píseň Lékořice od Václava Neckáře předvedl tak, že by se mohl okamžitě zařadit mezi nejhorší pěvecké scény filmových dějin.

Scéna se musela několikrát opakovat, protože Jakubův komediální přednes štáb i ostatní herce tak rozesmával, že jejich smích záběr vždy spolehlivě pokazil.

O čem vlastně tato komedie je? Hlavní hrdince uteče ženich přímo od oltáře. S pomocí kamarádky si založí profil na seznamce a začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Vrhá se do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. LOVEní natočil režisér Snowboarďáků Karel Janák a v kinech se na ní můžete těšit už 21. března.

Mohlo by vás zajímat

Další články