Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Obrovský trapas Františka Straky v přímém přenosu: Nevěděl, že jeho tým vyhrál!

První zápas baráže o udržení se ve Fortuna lize má za sebou tým trenéra Františka Straky. Ten byl ale zřejmě během utkání duchem nepřítomný, nevěděl totiž, že si jeho tým připsal na konto výhru 2:1. Na skutečný výsledek ho upozornil až reportér a Straka vypadal velmi překvapeně.

Obyčejný pozápasový rozhovor pro Českou televizi se pro trenéra Karviné Františka Straku změnil v pořádný trapas. Neměl totiž nejmenší potuchy, že jeho tým vyhrál, myslel si, že zápas skončil 2:2. Když se ho reportér zeptal, jak ho vítězství uspokojuje, jeho odpověď byla podivná. „Vítězství? To asi těžko, ne?“

Reportér proto zmínil výhru Karviné, Straka si ale stále myslel, že sudí gól jihlavského Zoubeleho z 84. minuty uznali. Tomu tak ale nebylo, hostující záložník se totiž nacházel v ofsajdu. Stále popletený Straka začal zápas hodnotit. „No takže…Zápas to byl velice vyrovnaný. Dá se říct, že Jihlava ukázala svou sílu. My jsme bohužel našima chybama dostali soupeře na koně. Víceméně to byla i herní křeč, protože jsme nehráli to, co jsme chtěli,“ řekl v přímém přenosu.

Až když ho reportér znovu upozornil na výhru jeho týmu, došlo mu, že zápas skončil 2:1. Tvářil se velmi překvapeně, ovšem je jasné, že známého a zkušeného stratéga tato informace velmi potěšila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy