Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Obrovský strach o Jiřího Pomeje: Jestli nepřestane pít, brzy zemře, říká jeho kamarád

Obrovský strach o Jiřího Pomeje: Jestli nepřestane pít, brzy zemře, říká jeho kamarád
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 7 fotografií
Že to jde s Jiřím Pomejem (53) v posledních týdnech radikálně z kopce, to není pro jeho fanoušky žádným překvapením. Po rozchodu s manželkou Andreou (29) přestal mít úplně záklopku (ne, že by ji vlastně někdy měl) a propil se do stavu, kdy je prý až v ohrožení života. Jeho kamarádi dokonce vypráví, že je za minutu dvanáct!

Jeden z těch nejbližších, kteří se ho jinak vždy zastávají, to eXtra.cz dokonce řekl naplno. „Viděl jsem ho nedávno, vypadal příšerně. Slíbil, že se sebou do měsíce začne konečně něco dělat. Je totiž v hrozném stavu. Upřímně řečeno: pokud se nebude léčit, brzy mu budu muset na pohřeb,“ prozradil kámoš bezradně.

Jiří se po konci manželství vážně utrhl ze řetězu. Pil první ligu, schody ho zmlátily tak, že musel do nemocnice, i sousedi si stěžují na to, že dělá v domě hluk pozdě v noci.

Pomeje (53) se ale možná už zastyděl. Blesku řekl, že si problém s alkoholem uvědomuje a že začal docházet na konzultace k psychiatrovi MUDr. Janu Cimickému

Jenže je otázka, jestli nejde spíš o mediální hvězdu psychiatrie než o skutečného odborníka, který by mu mohl opravdu pomoci. Navíc se znalci shodují na tom, že v podobném stavu už stejně nepomůže nic jiného než nástup na dlouhodobé léčení Jinak hrozí brzká recidiva.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy