Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Obrovský ŠOK v Ulici: Kvůli NEŠŤASTNÉ lásce chce skočit ze střechy! Komu půjde o život?

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
V seriálu Ulice se to začíná opravdu hodně vyostřovat. Okamžitě potom, co se Tobiáš dozvěděl, že jeho milovaná učitelka Tereza Jordánová má přítele, uchyluje se k radikálnímu řešení. Vyleze na střechu školy, kde jenom na římse popíjí víno. Chce se snad opít a pak spáchat sebevraždu?

Není žádnou novinkou, že do paní učitelky Terezy Jordánové se zamiloval její žák Tobiáš. Zpočátku se ji snažil uhnat na to, že je to nováček, který přicestoval z ciziny a má problém s českým jazykem. Přitom co se týče slohu, je Tobiáš velmi nadaným žákem. Došlo to dokonce tak daleko, že tenhle kluk dělal záměrně chyby jenom kvůli tomu, aby mohl na doučování spatřit svou učitelskou lásku.

Když se konečně odhodlal k tomu, aby Tereze projevil své city, byl drsně odkopnut. A od té doby to nese opravdu hodně těžce. Jenomže Tereze Jordánové se momentálně obrátil život vzhůru nohama.

Lásku našla v sympatickém Italovi Lorencovi, a jak se zdá, je s ním docela šťastná. Bohužel tohle nemůže Tobiáš přenést přes své zlomené srdce. Hned poté, co se dozvěděl, že jeho Tereza má nějakou známost, dal se do pátrání.

Vyptává se na ni v Coolně, a dokonce se jí snažil projet telefon, aby zjistil, kdo je ten šťastný chlap po boku jeho lásky. Zkrátka Tobiáš nemůže Terezu pustit z hlavy, ať se snaží, co to jde. Ale jak tohle dopadne?

Tereza a její kolega David najdou Tobiáše na střeše, jak sedí na její římse a popíjí víno. Oba dva to docela dost vyděsilo Chce snad Tobiáš kvůli nešťastné lásce spáchat sebevraždu? Zamezí dva učitelé velké tragédii?

Související články

Další články