Nedokážete si představit, jak jsme byli v redakci zaskočeni a pak pobaveni tvrzením amerického bulváru, že jedna z žen, která měla pletky s krasavcem Bradem Pittem (52) měla být i naše Česká Miss Jitka Boho (24, rozená Válková).

Kdo by bohatému herci odolal, ale přeci jen je jejich tvrzení dost postavené na hlavu. Údajný románek, který měl s nádhernou brunetkou prožít, se totiž měl odehrát v roce 1993 a to mladé mamince byly pouhé dva roky. To by musel být Brad pedofil a chudák Jitka by měla trauma na celý život. Co vlastně na to říká sama modelka?

„Jelikož mi byly dva roky, tak jsem v té době ani nevěděla, že nějaký Brad Pitt existuje, ale je to vtipné. Opravdu jsem se pobavila,“ napsala nám aktérka údajného mileneckého poměru s jedním z nejžádanějších mužů planety. Co by za to jiná dala. Ale v tomhle má být Miss opravdu nevinně.

Takže si můžeme oddychnout, že to nebyla Jitka, kdo stál za rozpadem manželství Angeliny Jolie (41) a Brada. A její manžel Lukáš Boho nemusí na svou choť žárlit a bát se o otcovství malé Rozálky. Angie by si ji určitě ráda adoptovala, holčička z Čech jí ještě chybí, ale Jitčina dcerka je opravdu českého bubeníka, nikoliv hollywoodského mlsného kocoura.