Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

OBROVSKÝ SKANDÁL DANY BATULKOVÉ! Byla nevěrná Davidu Prachařovi a Agátě nemá právo nic vyčítat!

+ Dalších 83 fotografií
Maminka Jakuba Prachaře se stylizuje do role ženy, která chrání svého syna před nevěrnou Agátou. Má na to ale právo? Sama Dana Batulková má totiž máslo na hlavě.

Agáta Prachařová čeká miminko. Je jejího manžela Jakuba Prachaře Nebo ho má s fotografem Dereckem Hardem? Jakub každopádně od Agáty odešel a bydlí u kamaráda.

Veronika Žilková oznámila, že Jakubova máma Dana Batulková Agátě šmíruje Facebook. Dana Batulková prý chce ochránit jen svého Kubíka před nevěrnou manželkou.

Jenže sama Batulková nemá čisté svědomí. Když byl Jakub ještě malý kluk, tak Dana zahýbala svému manželovi Davidu Prachařovi! Táhla to s divadelním režisérem Jankem Uhrinem, a dokonce u něj dva roky bydlela! Janek Uhrin to novinářům z Blesku potvrdil, Batulková najednou mlčí.

Batulková doma vytvořila takové dusno, že dospívajícího Jakuba a jeho sestru Marianu musela k sobě vzít babička Jana Prachařová - manželka legendárního herce Ilji Prachaře.

Není divu, že si David Prachař později našel herečku Lindu Rybovou (41) a od Batulkové odešel. Jak je vidět, obě rodiny jsou nevěrami doslova prolezlé. A Žilková s Batulkovou si opravdu nemají co vyčítat.

Související články

Další články