Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Obrovské zklamání! Náš hrdina z dětství Kačer Donald byl nácek. Máme důkaz!

Obrovské zklamání! Náš hrdina z dětství Kačer Donald byl nácek. Máme důkaz!
Zdroj: youtube.com

Vlna skepse zaplavila i naši redakci, když jsme se dopídili tohoto šokujícího odhalení! Kamarád ze studia Disney, vtipný a veselý kačer Duck si před spaním četl Mein Kampf a vůbec se za to nestyděl!

Faktem je, že v archivech největšího studia animovaných filmů se v průběhu let nastřádalo množství sporných karikatur. Společnost byla několikrát obviněna z rasismu, sexismu, podpory drog, a dokonce i z pedofilie! Nás však nejvíce zaskočilo, že Donald Duck byl nacista

V roce 1943, kdy světem lomcoval nacismus v té nejbrutálnější podobě, vydala americká produkce Walt Disney krátký propagandistický film s názvem "In Der Fuhrer's Face" (Ve tváři Vůdce) a představila v něm Donalda Ducka jako nepříjemného továrního dělníka v nacistickém Německu.

Kreslený film začíná pochodujícím orchestrem složeným z hlavních představitelů 2. světové války včetně Mussoliniho hrajícího na kopák, Heinricha Himmlera na snare a Goebbelse na trombón. Všichni dohromady hrají známou nacistickou píseň “Der Fuehrer’s Face”.

A co dělá Donald Duck? Ten si doma spokojeně hospodaří se svastikou na ruce... No, podívejte se sami!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy