Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Obrovské spory v rodině Bobbi Kristiny: „Nikdy se neprobudila, její otec lže," tvrdí babička dívky Cissy Houston

Takhle už Bobbi Kristinu nikdy neuvidíme, dceru zpěvačky Whitney Houston
potkal snad ještě tragičtější osud než její slavnou matku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Zpěvák Bobby Brown, otec Bobbi Kristiny, všechny šokoval na svém sobotním vystoupení v Dallasu, kde najednou mezi dvěma songy prohlásil: „Bobbi je vzhůru. Ona mě sleduje.“ Titulní strany světových online magazínu hlásaly zázrak a upozorňovaly na skeptickou babičku Bobbi Kristiny - Cissy Houston.

„Bobbi Kristina trpí nevratně globálním poškozením mozku a vůbec nereaguje,“ upřesnila včera její babička Cissy Houston pro TMZ.

Jak je možné, že se informace tak radikálně liší a v podstatě od začátku se rodina Bobbyho Browna a rodina Whitney Houston, což jsou rodiče Bobbi Kristiny, není schopna shodnout ani na společném prohlášení?

Lidé z okolí Bobbyho Browna tvrdí, že se velmi věřící muž pevně upnul na myšlenku, že se jeho dcera vzbudí. Modlí se každý den k bohu, prosí o zázrak a odmítá si připustit situaci, dokonce je skálopevně přesvědčen, že Bobbi byla opravdu na chvíli vzhůru. Což také v sobotu prohlásil. Pravda je ovšem taková, že dívka prodělala jen několik velmi silných záchvatů, jejichž příčina dosud není známá.

Rodina ze strany matky Bobbi Kristiny, zesnulé Whitney Houston, podává naprosto protichůdná prohlášení oproti otci a pomalu jí s ním dochází trpělivost.

Cissy Houston tvrdí, že stav její vnučky je stále stejný, a včera po konzultaci s lékaři řekla: „Právě jsem se vrátila z návštěvy mojí vnučky Bobbi Kristiny v nemocnici. Je pravdou, že již není v lékařsky indukovaném kómatu. Má tracheotomii a podle lékařů má globální a nevratné poškození mozku.“

„V tomto okamžiku můžeme věřit jen v boží zázrak. Mějte nás ve svých modlitbách,“ dodala Cissy Houston.

Není tajemstvím, že Houstonovi si nepřejí, aby dívka strávila desítky let na přístrojích živá – mrtvá, a chtěli by jí dopřát klidu a odpočinku, oproti tomu Brownovi věří v Kristinino uzdravení.

Související články

Další články