Diváci Anetu Krejčíkovou znají hlavně z oblíbeného seriálu Ulice. Herečka působí také v Divadle Na Fidlovačce, v minulosti na sebe upozornila v show Tvoje tvář má známý hlas. A s provalením informace o jejím těhotenství opět přilákala pozornost médií.

Jenže to není všechno. Vypadá to, že Anetě těhotenství jen prospívá. Pochlubila se totiž snímkem, který se řadí k těm hodně bujným. Odhalila na něm svůj dekolt – tedy plná ňadra, která nejdou přehlédnout. Aneta, která čeká miminko se snoubencem Ondřejem, si svůj požehnaný stav hodně užívá. Teď dokonce zjistila, jaká nese těhotenství velká pozitiva – třeba taková, že její velká ňadra už v tuto chvíli konkurují mnohým kolegyním, o jejichž pokladech se popsaly stohy papíru.

Aneta se ještě nedávno eXtra.cz svěřila, že její první těhotenství je pro ni krajinou neprobádanou a každou radu ocení! „Vzhledem k tomu, že s tím, že jsem v tom, nemám moc zkušeností, uvítám jakékoliv rady a doporučení,“ prozradila kráska. A v tuto chvíli je na čase jednu radu vnadné Anetě dát. Jistě by si měla pořídit o číslo větší podprsenku, bude se hodit…