Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obrovské panděro a vzhled staříka z vesnice: Takhle nyní vypadá pan Božský, který kdysi ženám lámal srdce

Tohle nemá s panem Božským nic společného!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Podívejte se, jak dnes vypadá herec Chris Noth (62), známý jako pan Božský ze seriálu Sex ve městě. Už dávno neplatí, že je to chlap, který svým uhrančivým pohledem láme srdce stovkám žen. Jeho vzhled momentálně spíše děsí a odpuzuje.

Fanoušci seriálu a filmu Sex ve městě jsou zděšeni. Jejich oblíbená postava pan Božský v posledních letech vypadá opravdu hrozivě. Pryč jsou doby, kdy lámal srdce ženám i dívkám na potkání a byl považován za jednoho z nejpřitažli­vějších mužů planety.

Nyní se může maximálně pyšnit obřím a nevzhledným panděrem, neupraveným vzhledem a podivnou vizáží. Od natáčení seriálu sice uběhlo téměř dvacet let, ale to přece neznamená, že by se o sebe hlavní hvězdy měly přestat starat.

Není divu, že Chris Noth si nedělá příliš velkou hlavu z toho, že nebude třetí pokračování úspěšného filmu. Pokud by tam totiž chtěl ztvárnit pana Božského, musel by na sobě opravdu hodně zamakat a to se mu na stará kolena už nejspíše nechce.

Je to velká škoda, protože chlapi zrají jako víno a herec by i v pokročilém věku mohl vypadat jako elegán. Jenom kdyby se o sebe trochu více staral.

Související články

Další články