Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

OBROVSKÉ INTRIKY VE TVÁŘI! Porotkyně Iva Pazderková podráží soutěžícím nohy. Koho šikanuje?

+ Další 2 fotografie
Jestli si myslíte, že oblíbená soutěž Tvoje tvář má známý hlas je jedna velká zábava, tak jste na omylu. A za vším má stát bývalá soutěžící a nynější porotkyně Iva Pazderková (36), která se nad některé kolegy má dost povyšovat. Co se vlastně děje v zákulisí?

Navenek se snaží tvářit jako kamarádka, ale když vypnou kamery, tak to má být pěkná fúrie, která svým kolegyním dává pěkně zabrat. Chová se nadřazeně a snaží se je shazovat, aby ona byla za tu nejlepší.

„Hodně velké slovo má Iva Pazderková, která dokáže udělat některým ze života pořádné peklo. Třeba Markétě Procházkové a Ivaně Jirešové dává najevo, že je nemá ráda,“ řekl deníku Aha! člověk znající poměry ve Tváři.

Iva obě zmíněné herečky má urážet, dělat si z nich pořád srandu, popichovat. Ale vůbec to nemá nic společného s legrací, které si ze sebe dělají dvě kamarádky. Bohužel je asi Iva buď zamindrákovaná, nebo si neuvědomuje, co tím kolegyním způsobuje.

Všimli si toho i televizní diváci, kteří v diskuzích píší, že je Pazderková nesnesitelná, nelíbí se jim a podle nich je až moc afektovaná. Sama Iva se k tomu nevyjádřila, ale asi by se měla nad sebou zamyslet, když už si toho všimli i fanoušci. Přeci jen by si měla uvědomit, že ještě nedávno byla na místě Ivany a Markéty a taky ji kdokoliv z poroty mohl zesměšňovat, ale neudělal to. Takhle se profík prostě nechová.

Související články

Další články