Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Obrovské drama ve Výměně manželek: Nehoda, při které bude zraněn pes

+ Další 4 fotografie
Nový díl Výměny manželek se blíží a co nás tentokrát čeká? Rozhodně to nebude procházka růžovým sadem, a to obzvlášť pro Kateřinu (40) z Ostravy. Jak si poradí činorodá Katka s malým venkovským hospodářstvím?

Ve středeční Výměně manželek se představí rodina z Korouhve, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41), Matěj (13) a Anežka (8). Na druhé straně se seznámíme s Katkou (40), Michalem (25) a Michalem (3), kteří žijí v Ostravě.

Gábina a Robert spolu žijí už dlouhých dvacet let. Problém je v tom, že Robert jezdí s kamionem a doma se zdržuje pouze o víkendech. Gábina svého manžela postrádá, a protože jí chybí, tak si zřídila malé hospodářství, aby měla možnost seberealizace.

Druhý pár je spolu čtyři roky a i přes velký věkový rozdíl prožívají harmonické manželství. Do Výměny manželek se přihlásili, aby zjistili, jak se žije v jiných rodinách. A právě na Katku čeká deset dní v naprosto odlišném prostředí, než na které je zvyklá. Musí se starat o kozy, slepice, ovce a také psy. S jedním ze psů ji čeká pořádné drama. Během natáčení totiž pes skočí přes plot a srazí ho projíždějící auto. Robert neváhá a okamžitě odváží nebohé zvíře k veterináři. Naštěstí nepůjde o nic vážného. S jakými dalšími problémy se bude muset Kateřina v náhradní rodině vypořádat?

Související články

Další články