Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Obrovská vlna nadšení: Pátrání po Petrovi a dětech má šťastný konec

Zavládla obrovská úleva a radost!
+ Další fotografie
Tenhle příběh díky bohu končí šťastně. Petr a jeho synové se ztratili při plavbě podél pobřeží Panamy a nikdo je nemohl najít. Rodina se začínala obávat nejhoršího a naděje pomalu slábly. Ovšem ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední a v tomto případě se to jen potvrdilo. Loď se konečně podařilo najít v přístavu Porto Belo i s posádkou. Všichni jsou zdraví a v pořádku.

Před zhruba dvěma měsíci vyplul Petr se svými syny na plavbu podél pobřeží Panamy. Když se jim nepodařilo dostat se na smluvené místo, tak se nejenom jejich matka pustila do rozsáhlého pátrání. Jenomže rodinku se absolutně nedařilo najít.

Vypadalo to, že se po nich slehla zem a po dvou měsících marného hledání přestávali doufat téměř všichni. Jenomže před pár dny přišla nejlepší zpráva, jakou si mohla matka Iva přát. Nejdříve dorazila informace, že se loď našla v přístavu Porto Belo, ale bez posádky.

Poté se ale podařilo posádku kontaktovat a zjistilo se, že jsou všichni v pořádku. Informoval o tom server TN.cz. „Loď i posádka zůstávaly v domorodé vesnici bez mobilního spojení, kvůli nemoci nemohli pokračovat v cestě podle plánu,“ píše rodinný přítel Adam.

„Všem znovu děkujeme za sdílení informací, za podporu pátrání ať už energií, láskou, laskavým slovem, ale také finančně. Přejeme to nejlepší vám všem a díky za technologii,“ končí Adam svou zprávu.

Mohlo by vás zajímat

Další články