Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie v Ulici: Jedna z těchto postav bude brzy po smrti! Tohle jsou 3 scénáře

Která z postav bude brzy po smrti?
+ dalších 4 fotografií
GLOSA: Pravidelné diváky nekonečného seriálu Ulice čeká pěkný šok. V příštích dílech totiž dojde ke smrti jedné z ústředních postav. Lidé jsou rozzuřeni a nechtějí o nikoho přijít. Bohužel to budou muset nějak překousnout. Podívejte se na tři možné scénáře, z nichž jeden se stane skutečností. Kdo asi tak seriál opustí?

Amálie Pešková – Amálka je žena se srdcem na pravém místě. Vždycky se snaží všem pomoct v dobré víře a někdy dává v sázku své zdraví. Je to velmi optimistická žena, která vidí východisko i tam, kde ostatní ne.

Na svoji dobrotu bohužel také dojede. Brzy se jí totiž potvrdí to, co se dosud jenom domnívala. Robert Bláha rozprodal jejich střechu nad hlavou. Dům, který Peškovým patřil po léta letoucí, jim už neříká pane.

Nejdříve to vypadá, že se s tímto hrozným osudem smířila, ale to by nemohla být Amálka, aby neměla poslední slovo. Sebere zbytky sil, navštíví Roberta, aby mu promluvila do duše naposledy. Netuší, že je to naposledy, kdy promluví. V hádce zkolabuje a Robert na přivolání pomoci nespěchá. Zemře Amálie na mrtvici?

Adriana Bláhová – Adriana je momentálně kompletně psychicky na dně. Celou dobu byla přesvědčená o tom, že má naprosto ideální vztah a perfektního muže, který ji miluje. I přesto, že se někteří členové rodiny snažili Adrianě otevřít oči, tak zamilovaná divoženka si jen myslela, že je chtějí rozdělit.

Nyní ale narazila. Nachytala Roberta Bláhu při nevěře a konečně jí začíná všechno docházet. V afektu rozřeže všechno Robertovo oblečení a s nožem v ruce najednou vidí i řešení. Jediné. Spáchá Adriana sebevraždu?

Robert Bláha – Robert je od začátku největší křivák, jaký kdy v Ulici byl. Podvádí v práci i v soukromém životě a má vyloženě radost z toho, když se mu podaří někomu ublížit. Jenomže všechno má své hranice a ty Robert už několikrát překročil.

Dohoní ho jeho špatná karma? Bohatství, které díky Adrianě a její nemovitosti má, se mu najednou vzdaluje. V afektu nasedne do auta a ve zběsilé rychlosti a rozčilení nezvládne řízení. Zemře Robert při autonehodě?

Pravda je taková, že to nakonec odnese postava Roberta Bláhy. Někteří z vás si určitě ulevili že?

Mohlo by vás zajímat

Další články