Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie v rodině brankáře Čontofalského: Utopil se mu syn (†3) v bazénu, zatímco on jedl salát

Zdroj: archiv
Obrovská tragédie se stala v rodině brankáře Kamila Čontofalského (39). Stačila chvilka nepozornosti a jeho syn (†3) spadl do bazénu a utopil se. K nešťastné události došlo minulý víkend. Celá rodina je zdrcena. K rodinné tragédii došlo v bazénu v Říčanech u Prahy.

Velká tragédie se odehrála v rodině bývalého brankáře Kamila Čontofalského. Minulý víkend se brankář věnoval doma svému malému synovi a dcerám z bývalého manželství. Bohužel stačila jen chvilka nepozornosti a rodinná tragédie byla na světě.

Otec na chvíli spustil oči ze svého teprve tříletého syna, který nešťastnou náhodou spadl do bazénu a utopil se. Záchranná služba byla na místě nehody do několika minut, ale chlapečkovi už bohužel pomoct nedokázali.

Podle informací portálu Blesk.cz byl malý chlapeček po příjezdu záchranářů v bezvědomí. Snažili se mu zachránit život ze všech sil, ale nepodařilo se.

"Momentálně se cítím strašně. Není mi vůbec dobře. Nezlobte se, prosím, ale nebudu se k tomu momentálně vůbec vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ řekl Čontofalský redaktorům slovenského serveru Šport24.sk.

"Kamil byl v ten den se svými dcerami, kterým se také věnoval. V té chvíli jedl salát a nějakým nedopatřením se to bohužel stalo. Je to obrovské neštěstí,“ popsal kamarád Radek, jak došlo k celé smutné události.

Související články

Další články