Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie v Přerově: Chlapeček (†4) vypadl ze 4. patra na chodník, na místě zemřel

Zdroj: archiv
smrt dítěte
Obrovská tragédie se stala v pondělí v dopoledních hodinách v Přerově. Teprve ani ne pětiletý chlapeček vypadal z okna čtvrtého patra panelového domu. Přivolaní záchranáři konstatovali už jen smrt, jelikož jeho zranění nebyla slučitelná se životem. Policisté případ prošetřují.

„K tragické události došlo po desáté hodině dopoledne. Téměř pětiletý hoch vypadl ze čtvrtého patra domu a dopadl tak nešťastně, že utrpěl zranění, neslučitelná se životem,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová pro Přerovský Deník.

"Mohu potvrdil, že záchranáři na daném místě zasahovali, další informace ale vzhledem k vyšetřování policie nebudeme poskytovat," uvedl mluvčí záchranky Pavel Lampa pro TN.cz.

Policie v současné době pátrá po příčině pádu z okna a také, zda chlapec nedopatřením vypadl z okna sám nebo ho někdo strčil. "Příčina pádu i další okolnosti jsou v šetření," doplnila Zajícová.

K tragédii došlo v Kojetínské ulici, kde se ihned po ní začali srocovat místní Romové. „Volali mi, že mám přijít, tak jsem šel z práce hned domů. Je to strašné neštěstí. Stačí na pár vteřin otevřít okno, chvilka nepozornosti a stane se něco takového,“ řekl Deníku otřesený dědeček zemřelého chlapce Jan Kroka.

Související články

Další články