Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie v lyžařském středisku: Auto vjelo vysokou rychlostí do turistů, 6 mrtvých

itálie
V Jižním Tyrolsku na severu Itálie v oblíbené lyžařské oblasti Ahrntal zatím z neznámých důvodů vjel řidič do skupinky turistů a šest z nich přišlo o život. Podle agentury ANSA by se mělo jednat zejména o německé turisty. Dalších 11 lidí museli ošetřovat lékaři. Zda se jednalo o teroristický útok, zatím není známo.

V neděli zhruba v jednu hodinu ráno došlo v Jižním Tyrolsku v oblíbené lyžařské oblasti Ahrntal k obrovské tragédii. Osmadvacetiletý muž najel z neznámých důvodů do skupinky turistů, kteří šli právě po ulici.

Řidič do lidí najel opravdu velkou rychlostí. Šest lidí srážku nepřežilo a dalších jedenáct lidí bylo zraněno. Podle posledních informací by se mělo jednat zejména o německé turisty.

Podle portálu Corriere jsou tři lidé ve vážném stavu a pro jednu ženu musel dokonce přiletět vrtulník. Informace hovoří o tom, že řidič měl být opilý. Osmadvacetiletý muž, který má na svědomí šest obětí, byl převezen do nemocnice, kde mu byla odebrána krev.

Související články

Další články