Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Topení zabilo dvě malé holčičky. Spálilo je zaživa!

Holčičky zabila horká pára z topení.
Zdroj: facebook.com
New Yorkem otřásla velká tragédie. V dětském pokoji vybuchlo topení a popálilo dvě malé holčičky. Když je šla Danielle Ambroso zkontrolovat, čekal ji šok. Svým zraněním bohužel podlehly.

Rodinu z New Yorku ze čtvrti Bronx poznamenala velká tragédie. Otec uložil dcery Ibanez (2) a Scylee (1) do postele a odešel do vedlejšího pokoje, kde usnul. Jejich maminka Danielle Ambrose v tu chvíli nebyla doma. Když se vrátila, šla za holčičkami do pokoje, aby jim dala dobrou noc. Jenže místnost byla plná horké páry. Dcery byly v bezvědomí a silně popálené. Rodiče okamžitě zavolali záchranku, která je převezla do nemocnice. Tam ale svým zraněním podlehly. O tragédii informoval NY Daily.

Matka hned vzbudila otce dětí a obě holčičky vynesli před dům. Tam se je snažili resuscitovat a čekali na příjezd záchranky. Dcery ale nepřežily. Rodiče jsou zdrceni, nechápou, jak se něco takového mohlo stát. „Není to fér! Byla to ta nejrozkošnější batolata na světě!“ řekl zoufalý otec Peter Ambrose. „Vybuchl radiátor. Pára zabila moje děti!“ je na dně otec, který se živí jako tatér.

„Viděl jsem jen, že byly celé růžové a bílé, vůbec se nehýbaly,“ řekl soused Gilberto Lorenzo. „Byly to krásné malé holčičky. Ale oni byli bezdomovci, rodiče neměli práci, takže už asi rok a dva měsíce žili tady. Matka hraje na kytaru, aby vydělala na pokrytí základních potřeb. V poslední době hrála, aby měli všichni hezké Vánoce. Aby měli vůbec nějaké Vánoce,“ řekla sousedka Maritza Morales.

Rodina má finanční problémy a nemá zázemí, proto žije v sociálním bytě v Bronxu. Navíc nyní přišla o obě dcery. „Nevěděl, co má dělat. Byl úplně zničený, jen brečel a brečel,“ řekl listu NY Daily News kněz Fernand Rodriguez, který se snažil rodině pomoci, o otci dětí.

Související články

Další články