Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie! Táta zapomněl Kristínku (†2) v autě, umírala 7 hodin!

V tomto autě malá Slovenka zemřela (foto ve výřezu je pouze ilustrační).
+ Další 2 fotografie
Hlášení o malém dítěti bezvládně ležícím v zaparkovaném Volkswagenu Passat v Nitře v ulici Janka Kráľe dostala místní policie krátce před třetí hodinou. Kristínce (†2) už v tu chvíli ale nebylo pomoci.

Podle informací deníku topky.sk měl táta holčičky Jozef K. (56) ráno kolem osmé odvézt Kristínku do jeslí, ale zapomněl na to, zaparkoval auto a odešel. Když se odpoledne vrátil k autu, ulicí se rozléhal jeho křik poté, co uviděl bezvládnou dívku a uvědomil si, že na ni zapomněl.

Stejný případ se stal loni v Polsku. Připomenout si ho můžete zde.

Podle informací topky.sk byla holčička jménem Kristínka v autě sedm hodin a při příjezdu záchranářů měla po celém těle puchýře a popáleniny.

„Mohu potvrdit, že jsme přijali oznámení o tom, že v zaparkovaném autě se nacházela dvouletá holčička, která nejevila známky života. Přivolaní záchranáři už bohužel konstatovali jen smrt,“ uvedla mluvčí nitranských policistů Božena Bruchterová.

Na místo neštěstí už dorazili i další příbuzní děvčátka. Ti podle TV Markíza okamžitě zkolabovali a záchranáři je musí ošetřovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články