Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie při závodech na Orlickoústecku: Jezdec Jiří Los na místě zahynul

Jiří Los prohrál boj s časomírou.
Zdroj: závody do vrchu archiv
smrt
Při sobotním motoristickém závodu do vrchu v Albrechticích na Orlickoústecku došlo k tragické nehodě, při které zahynul čtyřiačtyřicetiletý jezdec Jiří Los mladší. Smutnou zprávu se lidé dozvěděli prostřednictvím facebookové stránky Závody do vrchu.

V sobotu po osmé hodině ranní došlo na motoristických závodech k nehodě, která připravila o život čtyřiačtyřicetiletého reprezentanta Jiřího Lose. Účastník závodů českého i evropského šampionátu zatím z nezjištěných důvodů vyjel z trati do lesa.

Mluvčí policie Dita Holečková sdělila, že reprezentant byl na místě mrtvý. "Nehoda se stala ve velké rychlosti na výjezdu ze zatáčky," dodal ředitel závodu Aleš Gänsdorfer. Podnik Albrechtický kopec je třetím dílem mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu. Motoristické klání se koná na čtyřkilometrovém úseku silnice první třídy 1/44 mezi Lanškrounem a Štíty.

"Posíláme velmi smutnou zprávu z letošního Laudonu. Jiří Los, věčně usměvavý a srdečný člověk, dnes při prvním tréninku prohrál svůj boj s časomírou. Věnujte mu prosím tichou vzpomínku. Odpočívej v pokoji kamaráde, nikdy na tebe nezapomeneme, svoji stopu jsi v tomto sportu nechal navždy," rozloučili se lidé se závodníkem na sociální síti Závody do vrchu.

Související články

Další články