Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie: Nova chystá na podzim další SuperStar! Facebook prosí Farnou, ať zase rozjede svou podprsenkovou show!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Na tohle Češi čekali jako na smilování boží!

TV Nova uvede na podzim v pořadí už sedmý (!) ročník talentové soutěže, která původně pochází z Velké Británie a jeden by řekl, že už u nás nemůže nikoho tankovat.

"Můžeme potvrdit, že na podzim příštího roku připravujeme s Markízou novou řadu pěvecké show SuperStar. Další podrobnosti sdělíme později, pravděpodobně až příští rok," potvrdil pro eXtra.cz tragickou informaci PR koordinátor Novy Martin Šnýdr.

SuperStar má u nás bohatou tradici. Po třech ročnících Česko hledá SuperStar (2004, 2005, 2006) přišla na řadu federální verze společně s chudými východními sousedy, kteří sice žijí z ruky do huby, ale umějí lépe celou show snímat a celkově producentsky zvládnout, což mělo za následek další tři Česko Slovenské SuperStar v letech 2009, 2011, 2013.

Podzimní show bude opět moderovat Leoš Mareš (38), ale to vyjde najevo až v červnu 2015.

Většina vítězů je dnes absolutně nezvěstná a v obecném povědomí zůstala jen nejslavnější zpívající lesbička s podivným bratrem Aneta Langerová, která vyhrála hned první ročník. Zbylí dva vítězové "české" verze, Vlastík Horváth a Zbyněk Drda, se dnes už víceméně živí prací a ne uměním. Ještě horší je to s federální verzí. Vítěz té první, Martin Chodúr, se sice stále živí jako zpěvák, ale čekalo se mnohem víc a nebohý Slezan dnes přežívá pod drsným diktátem své predátorky, která jej zotročila. O moc veselejší není ani osud vítězů Lukáše Adamce (2011) a Sabiny Křovákové (2013), kteří po finále "odjeli na Slovensko za kapelou" a už je nikdo nikdy neviděl.

Další řada, opět se Slováky, startuje v říjnu 2015 a všichni doufají, že v ní opět zasedne u nás nesmírně populární zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (21), která opanovala poslední ročník nejen svým marným naháněním finalisty Pčelára, který se před ní musel ukrývat, ale především rafinovaným zvětšováním svého poprsí a rafinovaným nezmenšováním zadečku. Na Facebooku už teď existuje výzva, která hecuje Novu a Markízu, aby Ewu opět nasadily i s jejími vycpávkami a korzety.

Těšíme se na ně víc než na zpěváky.

Související články

Další články