Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Obrovská tragédie na Slovensku: Terezka (†5) se oběsila na psím vodítku na skluzavce

Obrovská tragédie na Slovensku: Terezka (†5) se oběsila na psím vodítku na skluzavce
Zdroj: pixabay.com
smrt
Na Slovensku v obci Branč na zahradě jednoho z místních domků došlo k velké tragédii. Patrně nešťastnou náhodou se při hraní oběsila na psím vodítku na skluzavce teprve pětiletá Terezka. Stačila chvilka nepozornosti a neštěstí bylo na světě. O tragické události informoval slovenský portál TVNoviny.sk.

Ve středu v dopoledních hodinách se na zahradě domu v obci Branč stala tragédie. Teprve pětiletá Terezka si hrála na dvorku a nešťastnou náhodou se zachytila a oběsila na psím vodítku. Na místo byli okamžitě přivoláni záchranáři a děvčátko se snažili oživovat půl hodiny.

Všechny jejich pokusy o záchranu malé Terezky byly bohužel marné. Podle známé rodina zažívá nejhorší chvíle života a ze ztráty dcery jsou zcela zdrceni. "Prosím z úcty k rodině, kterou znám, zdržte se nenávistných reakcí. V tuto chvíli to mají i bez nich dost těžké. Jsou to dobří rodiče a je to velká tragédie a nešťastná náhoda," okomentovala nenávistné komentáře, které se objevily na sociálních sítích, známá rodiny Denisa M.

Rodiče měli dvě dcery a pětiletá Terezka byla mladší z dětí. O tragické události informoval portál TVNoviny.sk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy