Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie na Nový rok: Synovec Pavla Zedníčka Jakub (†27) se zabil při autonehodě!

Tohle je opravdu velká tragédie!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Nečekaná tragédie zasáhla rodinu oblíbeného herce a moderátora Pavla Zedníčka (68). Hercův synovec Jakub (†27), se kterým Zedníček vystupoval v barrandovské show Kurňa, co to je?, zemřel přesně na Nový rok 2018. Osudovou se mu stala autonehoda na dálnici D1. Rodina je z této události zdrcena. Úplně zbytečně vyhasl mladý život.

„S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v prvních hodinách nového roku 2018 zahynul při automobilové nehodě herec Městského divadla Brno Jakub Zedníček. Odchodem Jakuba Zedníčka ztrácí Městské divadlo Brno nejen jednoho z talentovaných herců, ale také kamaráda a přítele. V myšlenkách jsme všichni s jeho rodinou,“ objevilo na se na facebookových stránkách Městského divadla v Brně.

K velké tragédii došlo pár minut po půlnoci. Herec Pavel Zedníček je smrtí svého synovce zničen. Vyhasl naprosto zbytečně mladý život. Jakub Zedníček (†27) byl novopečeným tátou. Před devíti měsíci se mu narodila dcera Maya.

Pavel Zedníček společně se svým synovcem Jakubem působili například v zábavném pořadu Kurňa, co to je?

Související články

Další články