Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie na kolejích: Po vykolejení vlaku je nejméně 96 mrtvých a přes 100 zraněných!

Strašná tragédie!
Velmi vážná nehoda se stala na severu Indie. V brzkých ranních hodinách tam vykolejilo čtrnáct vagónů. Prozatím je 96 mrtvých a přes 100 zraněných. Číslo ale stále stoupá.

Obrovská tragédie se stala na severu Indie. Nejméně 96 mrtvých a přes 100 zraněných si vyžádalo vykolejení čtrnácti vagónů. Ovšem čísla obětí stále stoupají a není jasné, kde se číslo zastaví.

Nejdříve původní informace hovořily o 63 zraněných, potom ale přišel list The Times of India s přesnějšími informacemi.

K celé tragédii došlo v ranních hodinách místního času a většina lidí ve vlaku spala. Důvody nehody zatím nejsou známé, ale spekuluje se, že důvodem vykolejení by mohla být poškozená kolej. Na místě je spousta policistů a dobrovolníků. Všichni se snaží vyprostit lidi zaklíněné vagóny, které se převrátily na bok.

Vlak vykolejil kousek od města Kánpur v severoindickém státě Uttarpradéš, který hraničí s Nepálem. Situace je velmi vážná. Do záchranné akce bylo povoláno přes 250 policistů a všechny nemocnice v okolí mají vyhlášen mimořádný stav.

Spousta raněných zůstává uvězněných uvnitř zničených vagónů. Záchranářské akce pokračují dál a už teď je jasné, že číslo obětí a raněných bude daleko větší.

Mohlo by vás zajímat

Další články