Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie na Břeclavsku: Otec čtyř holčiček zahynul při čištění septiku

Zdroj:
neštěstí
Klobouky u Brna zasáhla strašná tragédie. Motorkář a otec čtyř holčiček Tomáš Němec (32) zemřel při čištění jímky. Nadýchal se jedovatého plynu. Pro pozůstalé se připravuje veřejná sbírka a přátelé motorkáři na jeho počest vyjedou do ulic. Nejmladší dcera se čtyřnásobnému tatínkovi narodila teprve v prosinci.

Na Břeclavsku v Kloboucích u Brna se první únorovou neděli odehrála tragická událost, když chtěl Tomáš Němec se svým známým vyčistit septik. Zatímco druhému muži se podařilo dostat ven, otec čtyř dětí zůstal dole uvízl a upadl do bezvědomí. Po příjezdu záchranářů se Tomáše ještě podařilo oživit a převézt do brněnské nemocnice, tam však druhý den zemřel. Jeho kamarád skončil v nemocnici v Břeclavi s intoxikací plynem.

Jednotka hasičského záchranného sboru vyjela k septiku v neděli 2. 2. krátce po 13. hodině. První jednotka svazu dobrovolných hasičů v Kloboucích na místě vyprostila Tomáše v bezvědomí a začala okamžitě s resuscitací, druhý muž byl již venku.

Čtyřnásobný otec

Zdrcenou manželku Marcelu s dcerami Nikolkou, Natálkou, Nelinkou a dvouměsíční Marcelkou město nenechá na holičkách. Zástupci Klobouků ve středu schválili založení sbírky pro pozůstalé, jako okamžitou pomoc už rodině předali 20 tisíc. V sobotu 8. 2. se koná pohřeb v tamější smuteční síni.

Poslední cesta

Při poslední cestě plánují Tomáše doprovázet kamarádi motorkáři. Spanilá jízda odstartuje ve 13:30 od mutěnické benzinky. „S lítostí v srdcích oznamujeme všem přátelům a známým jedné stopy, že nás opustil dlouhodobý kamarád podporovatel všech různorodých akcí Tomáš Němec z Klobouk u Brna. Zemřel náhle, nevděčně ke svému věku nedožitých kristových let. Byl to kluk plný elánu, dobré nálady a pro každou srandu a samozřejmě milující manžel, otec, syn, bratr, strýc a kamarád,“ stojí na facebookových stránkách MotoMutěnice.

Související články

Další články