Místo toho jí byla diagnostikována meningitida. A to ji ani v tom nejhorším snu nenapadlo. Ta se zaměřuje nejvíce na mladé a starší lidi. „Nikdy by mě nenapadlo, že se mi něco takového může stát. Chodila jsem ven, užívala jsem si života,“ řekla Charlotte.

„V sobotu jsem byla na party a v neděli se mi udělalo špatně. V pondělí už mi bylo tak zle, že jsem ani nešla na přednášky do školy. V úterý jsem celou noc zvracela a můj stav se zhoršoval, další den už jsem upadla do bezvědomí,“ svěřila se Charlotte.

Byla okamžitě hospitalizována v nemocnici. V umělém spánku byla 17 dní a lékaři se jí snažili zachránit život. Trpěla totiž otravou krve a meningitidou. Když se probudila, vůbec nevěděla, co se stalo. Věděla jen, že měla chřipku. A potom má černo.

Trvalo dva měsíce, než se lékaři rozhodli, že ji musejí amputovat obě nohy pod kolenem a prsty na levé ruce. Tělo se totiž nebylo schopné zbavit otravy. Zachránili jí tak život. Charlotte by totiž nejspíše umřela.

Po třech měsících se Charlotte mohla konečně vrátit domů. Její život se ale změnil od základu. Charlotte je zase optimistická a na lékaře se nezlobí, že jí amputovali obě nohy.

„Cítím se neuvěřitelně šťastná. Jsem stále naživu, i když jsem přišla o obě nohy a prsty. Někteří lidé přišli o hodně víc,“ řekla Charlotte. Kdysi bývala prý hodně líná, a teď by dala všechno za to, aby mohla chodit.