Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie: Holčička (16 měs.) se nešťastnou náhodou oběsila na šňůře od žaluzií

Tohle je opravdu velká tragédie.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
O víkendu se ve střední Anglii ve městě Stoke-on-Trent stala obrovská tragédie. Stačila chvíle nepozornosti a stálo to život 16měsíční holčičku. Bronwyn Taylor se nešťastnou náhodou oběsila na šňůře od žaluzií, když ji hlídali prarodiče. Smutná událost se stala v sobotu, dědeček se zhroutil.

Rodiče vyrazili se dvěma syny do divadla, a tak malou Bronwyn a jejího bratra Bodena, který trpí mozkovou obrnou, hlídali prarodiče. Jenže obě děti neuhlídali. Když se věnovali postiženému vnukovi, Bronwyn se oběsila na šňůře od žaluzií.

Vše se nejspíš stalo nešťastnou náhodou. Holčička si hrála u okna a šňůru si sama omotala kolem krku nebo jí na hlavu spadla a uškrtila se. Její babička byla dříve zdravotní sestrou, a tak se ji snažila hned, jak ji našla, resuscitovat, ale marně. Holčička zemřela po převozu do nemocnice na srdeční zástavu.

Policisté sdělili tragickou zprávu rodičům v divadle. Ti teď varují všechny rodiče, aby si na žaluzie dávali pozor. Prarodiče si dávají její smrt za vinu a oba jsou otřeseni. Dědeček celou situaci neunesl, zkolaboval a skončil v nemocnici.

„Otec si šel nahoru lehnout a matka byla dole s dětmi. Bronwyn si hrála venku na skluzavce a odešla do zimní zahrady hrát si s dětským vysavačem. Nevíme přesně, jak se to stalo, ale ta šňůra od žaluzií se jí nějak omotala kolem krku. Moje matka se v tu chvíli zřejmě starala o Bodena, tak ji na chvíli pustila z dohledu. Byla to prostě nehoda, ale chceme varovat ostatní před tímto nebezpečím,“ uvedl otec zesnulé dívky Matthew.

Holčičku znali všichni ze sousedství a zbožňovali ji, podle rodičů byla takový andílek. Všichni po malé Brownyn smutní a nechápou, proč se to muselo stát zrovna jim. Rodiče čekají na výsledky pitvy.

Související články

Další články