Brian (36) a Courtney (34) Halyeovi z Ohia v Americe měli 4 děti (9, 10, 11 a 13 let), ale jako rodiče, kteří by měli jít příkladem, se rozhodně nechovali. Když je jednoho dne ráno nevzbudili, jejich děti tušily, že se něco stalo. Později je čekal obrovský šok. Když je šly zkontrolovat do ložnice, našly jejich mrtvá těla. Rodiče se zřejmě předávkovali drogami. Na šokující případ upozornily portály news.com, nbcnews.com a people.com.

Nejstarší 13letý chlapec hned pohotově zavolal na tísňovou linku. „Nedají se probudit, nedýchají. Jsou úplně studení,“ řekl dispečerce. Na místo okamžitě přijela záchranka i policisté, bylo ale pozdě. Rodiče leželi na podlaze bez známek života. Policie případ vyšetřuje, ale vše nasvědčuje tomu, že se předávkovali drogami. Měli brát fentanyl, což je nejsilnější droga vůbec.

„Je jedno, kolik vyděláváte peněz, kde žijete nebo jaké máte vzdělání, tento problém se týká všech vrstev,“ řekl pro televizi NBC policejní mluvčí John Davis. Otec měl být navíc pilotem soukromé linky Spirit a jeho otec před deseti lety zemřel také na předávkování. Co bude se čtyřmi nezletilými dětmi, zatím není jasné.