Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie: Český chlapec (5) vypadl ve Vídni z kočáru. Rozdrtilo ho kolo!

Chlapec vypadl z kočáru a přejelo ho kolo. (Ilustrační foto)
Výlet do Vídně skončil pro rodinu Čechů tragicky. Chtěli si zpříjemnit den projížďkou v kočáře taženým koňmi. Jenže jejich 5letý chlapec z vozu vypadl přímo po obrovská kola, která ho rozdrtila.

Chlapec z Česka během projížďky v kočáře nešťastně vypadl přímo pod jedoucí kola, která ho přejela a rozdrtila. Podle policejního mluvčího Christopha Mieraua chlapec vypadl z kočáru u Wallnerstrasse. Skončil s vážnými zraněními v nemocnici. O incidentu informoval list Der Kurier.

„Utrpěl velmi vážná zranění, do nemocnice byl převezen v kritickém stavu,“ cituje mluvčího rakouský deník Kurier. Podle mluvčí záchranářů chlapci selhaly plíce.

Dítě se zřejmě v zatáčce opřelo o dveře, které se otevřely. Rodiče se v tragickou chvíli dívali jinam a nestačili ho zachytit. Podle vyšetřovatelů za nehodou není ani vysoká rychlost, ani chyba kočího. Tragédie se odehrála v sobotu kolem 17. hodiny. Vyšetřovatelé nyní vyslýchají rodiče chlapce i svědky celé nehody.

Mohlo by vás zajímat

Další články