Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Obrovská proměna Václava Noida Bárty: Z otylého zpěváka v osvaleného sportovce

Obrovská proměna Václava Noida Bárty: Z otylého zpěváka v osvaleného sportovce
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
fyzička
Zpěvák Václav Noid Bárta (38) prošel skutečně nevídanou proměnou. Rozhodl se zúčastnit fitness soutěže a podřídil tomu skutečně vše - svůj volný čas věnoval cvičení a začal jíst zdravě. Soutěž už má za sebou, a i když skončil předposlední, je na sebe velmi pyšný.

Václav Noid Bárta vždy působil jako chlap - nebyl tlustý, ani hubený, zkrátka byl, jak se tak říká, správně udělaný. Poslední 2 roky však strávil poctivou přípravou na fitness soutěž a ukázal obrovskou proměnu, kterou kvůli ní prošel.

Zpěvák je na to, co se sebou dokázal udělat, velmi hrdý. „Sice jsem skončil předposlední, ale se vší pokorou, jsem na sebe pyšnej. Z toho otylého, opilého a kouřícího individua se mi podařilo za 2 a půl roku udělat sportovce, který nekouří, nepije a mohl si stoprocentně nenasypanej dovolit stoupnout na prkna v soutěži Men's Physique mezi ostatní soutěžící,“ napsal Noid k fotce své proměny.

Jak jistě ví každý, kdo se o fitness alespoň trochu zajímal, tyto soutěže jsou na přípravu velmi náročné. Noid ale odolal všem pokušením a neporušil žádné pravidlo, které sám sobě nastavil. „Přípravu jsem se 100% pečlivostí dodržel a opravdu to vydřel do maxima a nepodlehl pokušení. Takže jsem šťastnej. Všechno jde, když se pro to rozhodnete,“ dodal.

Bárta nyní oznámil, že s jeho "kulturistickou" kariérou je prozatím konec. S cvičením prý ale nepřestává a svým fanouškům hodlá brzy prozradit, jaké další výzvě se postaví příště.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy