Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Obrovská proměna Lucie Borhyové: Udělala ze sebe krátkovlasou brunetu!

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
Už v sobotu večer budete mít možnost sledovat sedmou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas. Těšit se můžete na dobře známou osmičku soutěžících, kteří se opět promění do světově známých, ale i tuzemských interpretů.

Tentokrát soutěžící čeká něco, co tu ještě nebylo. Do poroty usedne jako host moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (40). Nezůstane ovšem jen u porotcování. Lucie se vůbec poprvé převtělí do role muže a společně s moderátorem show Ondřejem Sokolem se divákům představí jako Karel Vágner a Hana Zagorová s písní Hej mistře basů.

„Vystoupení bylo komické, hlavně kvůli výšce. Byla jsem totiž Ondrovi k prsům, takže jsem byla zmenšený Karel a Ondra byl zvětšená Hanka. Měla jsem hroznou trému a byla jsem vystresovaná. Dostala jsem ale radu, abych si to užila, a podle ní jsem se řídila,“ prozradila Lucie Borhyová. Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články